Udane rozpoczęcie sezonu Żaka Młodszego

2016 11 05 Krynica

W sobotę 5/11 Żak Młodszy pojechał na swój pierwszy mecz w sezonie do Krynicy.
Po pierwszej tercji Cracovia przegrywała 3:0.
Po drugiej tercji wynik nie przedstawiał się optymistycznie. Cracovia przegrywała 4:2.
W trzeciej tercji w naszych chłopaków wstąpił nowy duch i strzelili pięć bramek tracąc tylko dwie.

KTH Krynica - Cracovia 4 : 7
Skład:
Nowak, Parcz B. - Toma, Sobczyk, Laszkiewicz, Peterson, Sobesto A. - Pabis P., Najder M., Ślusarek, Gumiński, Synowiec - Karenka, Wiśniewski, Janeczek, Rospond O., Laska, Wrona.
Bramki: Ślusarek 2, Sobesto 2, Gumiński 2, Janeczek
Kary (min): Wiśniewski 2, Tomal 2, Ślusarek 2, Synowiec 2

Udany rewanż Żaka Młodszego

Drużyna Żaka Młodszego zrewanżowała się kolegom z Dębicy za porażkę z początku sezonu.  Wspomagani kolegami ze starszego rocznika minihokeja pokonali gospodarzy 3:2.  Mecz obfitował w wiele niewykorzystanych sytuacji strzeleckich i trzymał w napięciu do ostatniej syreny.  Wygrana naszej drużyny była w pełni zasłużona.  W pamięci pozostaną też wyjątkowo liczne błedy sędziego.

Szczegóły spotkania:

Skład: Parcz, Nowak - Adamczyk, Drozd, Gorczyca, Janeczek, Kapa, Kurcab, Laszkiewicz, Mętel, Peterson, Rajtar, Sobczyk, Sobesto, Synowiec, Tynka

Bramki: Janeczek, Sobesto, Kurcab

Młodsi koledzy wygrali swoje spotkanie aż 11:2

Młody Żak ulegl UKH Dębica 2:4

Nie udał się inauguracyjny mecz sezonu drużynie Żaka Młodszego. Trapiona chorobami drużyna zagrała zaledwie jedenastoma zawodnikami w polu.  Mimo to dwukrotnie wychodzili na prowadzenie a po dwóch tercjach wyrównanego meczu wynik wynosił 2:2.  Niestety, na trzecią tercję zabrakło sił i Cracovia straciła kolejne dwie bramki nie strzelając żadnej, mimo kilku dogodnych sytuacji strzeleckich.  Mecz zakończył się wynikiem 2:4.

Bramki: Kapa, Tynka

Skład: Rospond Michał, Parcz - Tynka, Banasik, Peterson, Drozd, Rajtar - Ślusarek, Tomal, Sobesto, Mętel, Kapa - Rospond Ola

Żacy młodsi w Dębicy.

CRACOVIA - MMKS Podhale Nowy Targ 1-6

Bramka dla Cracovii: Chmura.

CRACOVIA - KTH KM Krynica 2-6

Bramki dla Cracovii: Kurcab, Sobesto.

CRACOVIA - UKH Dębica 4-2

Bramki dla Cracovii: Kozioł, Zakrzewski, Surma, Kurcab.

Cracovia: Rospond, Karkoszka - Zych, Zakrzewski, Kozioł, Chmura, Myrek, Surma, Drozd, Kurcab, Tynka, Sobesto, Gorczyca, Hajto, Mętel.

FOTOGALERIA (Michał Drozd)

Zwycięstwo i dwie porażki żaków młodszych.

MMKS Podhale – Cracovia 5:1 (1:0; 4:1)

Bramki dla MMKS: Szlembarski, Kasperek, Worwa, Łojas, Michalski.

Bramka dla Cracovii: Kozioł

UKH Dębica – Sanok 1:8 (1:5; 0:3)

Bramka dla Dębicy: Żądło

Bramki dla Sanoka: Dulęba 3, Niemczyk, J. Mazur, Lisowski, Get, Sienkiewicz

Sanok – Cracovia 6:1 (3:0; 3:1)

Bramka dla Cracovii: Zakrzewski

Bramki dla Sanoka: Dulęba 2, Pisula, Sienkiewicz 2, J. Mazur.

MMKS Podhale – Dębica 15:1 (6:1; 9:0)

Bramki dla Podhala: Trzebunia 3, Kasperek 3, Długopolski 2, Słowakiewicz 2, Martuszewski 2, Jarczyk, Łojas, Jurzec.

Cracovia – Dębica 6:1 (3:0; 3:1)

Bramki dla Cracovii: Kozioł 2, Zych, Banasik, Mentel.

Bramka dla Dębicy: Skrzek.

MMKS Podhale – Sanok 4:0 (1:0 ; 3:0)

Bramki dla Podhala: Trzebunia 3, Jarczyk.

MMKS Podhale: Klimowski, P. Batkiewicz – Szlembarski, Socha, Łojas, Michalski, Trzebunia, M. Batkiewicz, Sz. Batkiewicz, Jarczyk, Kasperek, Malasiński, Nykaza, Worwa, Sokół, Długopolski, Rzepka, Martuszewski, Jurzec, Słowakiewicz  ; Trener: P. Gil

KH Sanok: Buczek, Wiszyński – Sienkiewicz, Dulęba, Lisowski, Niemczyk, Bąk, Pisula, Jan Mazur, Radwański, Orzechowski, Piotrowski, Get, Jakub Mazur, Załączkowski, Ostafiński ;

Cracovia: Rospond, Karkoszka – Zych, Zakrzewski, Chmura, Kozioł, Kurcab, Surma, Kapa, Drozd, Ben Halfa, Banasik, Hajto, Gorczyca, Tynka, Całek, Mentel

Dębica: Wrona, O. Last – Bieniek, Magdoń, Żądło, Baran Karolina, Gawron Klaudia, Kozioł, Smagacz, Baran, Balasa, Kielar, N. Pękała, Dykas Klaudia, M. Pękała, Wolski, H. Last, Skrzek

Dwie porażki żaków młodszych.

Turniej ligowy żaków młodszych:

CRACOVIA - KTH Krynica 2:6 (1:3, 0:1, 1:2)

Bramki dla Cracovii: Kozioł (2)

Kary: 6:2

CRACOVIA - MMKS Podhale Nowy Targ  4:12 (0:4, 3:7, 1:1)

Bramki dla Cracovii: Kozioł, Nakielski 2, Zych

Kary: 6-0

Cracovia: Rospond (Raj) - Kazek, Hajto, Chmura, Nakielski, Zych, Kuchno, Surma, Kozioł, Ben Khalfa, Stalmach, Karkoszka, Kurcab, zakrzewski, Drozd, Kapa.

KTH Krynica - MMKS Podhale Nowy Targ 9:2 (1:0, 5:1, 3:1)

Porażki żaków młodszych.

Żacy młodsi Cracovii, przegrali oba spotkania w kolejnym turnieju ligowym, który odbył się w Krynicy.

KTH KM Krynica - CRACOVIA 6-3 (4:1, 2:2)
Bramki: Nakielski, Kazek oraz Kozioł

KH Sanok - CRACOVIA 5-2 (3:1, 2:1)
bramki: Kazek x2

KH Sanok - KTH KM Krynica 1-1

Grali żacy młodsi.

W turnieju ligowym, który rozgrywany był w Krakowie, nasi żacy młodsi odnieśli jedno zwycięstwo, a dwa razy musieli uznać wyższość rywali.

CRACOVIA - MMKS Podhale Nowy Targ 4-7 (2:3, 2:4)

CRACOVIA - KTH KM Krynica 1-9 (0:4, 1:5)

CRACOVIA - KH Sanok 3-1 (2:0, 1:1)

MMKS Podhale - KTH KM Krynica 7-4 (2:3, 5:1)

MMKS Podhale - KH Sanok 2:3 (1:3, 1:0)

KTH KM Krynica - KH Sanok 3:3 (3:2, 0:1)

Porażka żaków w Nowym Targu.

Nie udał się wyjazd żaków do Nowego Targu, gdzie nasi zawodnicy ulegli miejscowemu Podhalu 10-6.

MMKS Podhale Nowy Targ - CRACOVIA 10-6 (3:1, 4:1, 3:4)

10-6 Ruśnica - Krztoń

Cracovia: Szczepanik (od 28.51 Brożek) - Dziurdzia, Sochacki, Ślęczka (2), Krztoń, Kozendra (2) - Kozaczkiewicz, Sieńko (2), Najder, Ruśnica (4), Rospond oraz Gawęda i Słaboński.

Kary: MMKS 6 - CRACOVIA 10

W swoim pierwszym turnieju ligowym, drużyna żaków młodszych Cracovii, uległa Podhalu oraz Sanokowi. Trzeci mecz nie doszedł do skutku, ze względu na brak drużyny z Dębicy.

MMKS Podhale Nowy Targ - CRACOVIA 13-1
bramka: Robert Kazek.

CRACOVIA - KH Sanok  0-3

Cracovia: Korzeniak, Rospond - Surma, Ben Khalfa, Kazek, Chmura, Nakielski, Stalmach, Zakrzewski, Zych, Kozioł, Raj, Hajto.

Żacy młodsi wygrywają w Krynicy.

Dwoma zwycięstwami zakończyły się mecze żaków młodszych Cracovii w 8 kolejce ligowej, która rozegrana została w Krynicy.
W pierwszym Spotkaniu Pasy pewnie wygrały z drużyną KH Sanok 8:2 oraz po zaciętym boju pokonali gospodarzy 5:4.

5:4 Kiełbicki

Cracovia: Brożek, Szczepanik, Ruśnica, Ścigalski, Biegun, Fornal, Gawęda, Sieńko, Gross, Słaboński, Rospond, Kozłowski, Kazek, Bezwiński, Szota, Koza, Ben Khalfa.