Żacy gromią na początek sezonu.

W inauguracyjnym meczu żacy Cracovii rozgromili na własnym lodzie drużynę UKH Dębica aż 23-3.

Podopieczni trenera Urbana dosyć długo "wchodzili" w to spotkanie bo pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 15 minucie spotkania, ale to goście z Dębicy pierwsi zdobyli bramkę w meczu i od 7 minuty cieszyli się prowadzeniem.

Na szczęście jak już się worek z bramkami otworzył to kolejne gole wpadały lawinowo, a pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 6-1.
W drugiej odsłonie Pasy dołożyły kolejne 6 bramek nie tracąc żadnej, a w ostatniej strzelili aż 11.

W następnej kolejce żacy udają się do Krynicy na mecz z miejscowym KTH, gdzie zapewne poprzeczka będzie postawiona zdecydowanie wyżej.

CRACOVIA - UKH Dębica 23-3 (6:1, 6:0, 11:2)

1:1  Całek - Krztoń