Żacy: Nieskuteczne Pasy.

Żacy Cracovii, przegrali kolejne spotkanie z Podhalem, ale był to chyba najlepszy mecz naszych chłopców przeciwko Szarotkom.
W pierwszej tercji granej na stojąco stracili 3 bramki i z tej części gry to tyle można odnotować.
Po przerwie odmieniona drużyna zaczęła śmielej atakować i po pięknym trafieniu Radka Krztonia, który strzałem po długim rogu zmusił do kapitulacji nowotarskiego bramkarza, chłopcy uwierzyli w siebie.
Niestety na posterunku był bramkarz gości, który popisywał się udanymi interwencjami. Trzeba dodać że nasi zawodnicy mimo kilku niemal 100 % sytuacji, pudłowali niemiłosiernie.
III tercja to dalej okres dobrej gry Pasów i bramka Alana Więckowskiego, który dobijał strzał Kamila Najdera po podaniu Kacpra Ruśnicy.
Mimo porażki naszych hokeistów, należy im się kilka ciepłych słów za podjęcie walki i zaangażowanie w tym meczu.

CRACOVIA - MMKS Podhale Nowy Targ 2:6 (0:3, 1:1, 1:2)

2:6  Worwa

Cracovia: Arendarczyk (od 30:40 Brożek) - Kowalewski, Maj(2), Bieńkowski, Majerski(2), Bezwiński - Dziurdzia, Sochacki, Całek(2), Krztoń, Ślęczka - Kozaczkiewicz, Tylenda, Najder, Ruśnica, Więckowski(2).