Reprezentacja PL Reprezentacja PL

Mistrzostwa Świata Dywizji 1B Kobiet

2017 IIHF Seniorki

(zdjęcie: PZHL.TV)
W rozpoczętych wczoraj mistrzostwach świata kobiet reprezentacja Polski uległa wysoko Słowacji przegrywając mecz 2:7. Turniej odbywa się w Katowicach Janowie na lodowisku Jantor.
Poważnej kontuzji złamania prawej ręki w nadgarstku doznała napastniczka reprezentacji Polski (TMH Polonia Bytom) Oliwia Tomczok.
Dzisiaj o 20:00 kolejny mecz nasza reprezentacja rozegra z Kazachstanem.

Turniej kwalifikacji olimpijskich - Astana - Kazachstan

Reprezentacja Polski seniorek w hokeju na lodzie przewbywa już w Astanie w Kazachstanie.
Rozegra tam turniej kwalifikacji olimpijskich w grupie G.
Rywalkami Polek będą: Kazachstan, Wielka Brytania oraz Meksyk.

Udany debiut Pasiaczki na Mistrzostwach Świata Juniorek

7 stycznia 2016 roku zadebiutowała na Mistrzostwach Świata Juniorek napastniczka KS Cracovia 1906 Małgorzata Synowiec zdobywając swoją pierszą bramkę w reprezentacji w 48:42 minucie meczu.
Była to 11 bramka i ostatnia w wygranym spotkaniu z Australią.

Turniej Nadziei Olimpijskich w Debreczynie 18-20/12/2015 (U18 Juniorki)

W reprezentacji Polski występuję zawodniczka KS Cracovia 1906 Małgorzata Synowiec

Pierwszy mecz nasze juniorki przegrału wysoko ulegając drużynie z Czech 9:1. Jedyną bramkę dla reprezentacji Polski zdobyła Wiktoria Dziwok z asystą Katarzyny Wybiral w drugiej tercji.

Drugi mecz nasze juniorki przegrały bo bardzo wyrównanej walce i braku odrobiny szczęści 3:1.
Bramkę dla reprezentacji Polski Klaudia Kaleja z asystą Katarzyny Wybiral i Wiktori Dziwok.

W trzecim bardzo wyrównanym meczu zaważyła druga tercja, którą nasze juniorki przegrały 2:0 tracąc obydwie bramki na początku tercji.
Bramki i asysty ??? wkrótce

18/12 Czechy - Polska 9:1 (3:0,4:1,2:0)   Galeria

19/12 Polska - Słowacja 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)   Galeria

20/12 Polska - Węgry 2:4 (0:0, 0:2, 2:2)  Galeria

Terminarz i szczegóły turnieju

Zawodniczka KS Cracovia 1906 - Małgorzata Synowiec ponownie powołana do kadry U18

Profil zawodniczki

Piętnastolenia napastniczka KS Cracovia 1906 ponownie została powołana do reprezentowania drużyny Polski U18 na turnieju w Debreczynie.