3 miejsce Cracovii w Turnieju Mini Hokeja

W zakończonym Turnieju Mini Hokeja, drużyna Cracovii z rocznika 2001 i młodsi uplasowała się na 3 miejscu.
Zwycięzcą została ekipa Niedźwiadków Sanok, która w finale pokonała nowotarskie Szarotki.

Serdeczne podziękowania dla Pana Janusza Jarczyńskiego oraz MKS CRACOVIA za nieocenioną pomoc przy organizacji tego turnieju.
Dziękujemy również wszystkim sponsorom oraz rodzicom, którzy pomogli przygotować "pole walki".

Sponsorami turnieju byli: Urząd Miasta Krakowa, Kopalnia Soli w Wieliczce, FOOD CARE, Piekarnia Buczek, MIX Elecrtonics, Bahlsen.

6. UKH Dębica

Cracovia: Brożek, Szczepanik, Kazek (1), Gross (1), Biegun, Bezwiński (5), Fornal (3), Sieńko (1), Ścigalski (1), Gawęda (1), Słaboński, Ruśnica (6), Sobolewski (4), Koza, Toporek (1), Pałczyński.