Zwycięstwo Młodzika na wyjeździe

W pięknym stylu nasi Młodzicy pokonali Unię Oświęcim na wyjeździe.
Nasza młodzież od samego początku narzuciła tempo gry i po pierwszej tercji schodziła do szatni prowadząc jedną bramką.
Druga tercja była wyrównana, ale Unia zdobyła w niej 2 bramki przy naszej 1, co doprowadziło do stanu 2:2 na koniec tercji.
Trzecia tercja była "nasza". Wygraliśmy ją 2:3 pokonująć ostatecznie Unię na jej lodowisku 4:5.
Końcówka meczu była nerwowa, Unia grała bez bramkarza, ale nawet dodatkowy zawodnik w polu nie pozwolił im zdobyć wystarczającej przewagi aby doprowadzić do wyrównania.
Na sześć sekund przed końcem rozgrywane było uwolnienie w tercji Cracovii.