Młodzik Młodzik

Młodzik Wicemistrzem Polski 2015/16

Po bardzo wyrównanym meczu i kilku błędach ze strony naszej połączonej drużyny Cracovia/KTH KM Krynica zdobywamy tytuł Wicemistrza Polski sezonu 2015/16.
W regulaminowym czasie był remis 4:4. Zwycięzcę wyłoniła seria rzutów karnych, w których Zagłębie Sosnowiec było lepsze zdobywając 1 bramkę.

Mistrzostwa Polski Młodzików 2016

Od jutra zaczynają się Mistrzostwa Polski Młodzików 2016 rozgrywane na lodowisku JASTOR w Jastrzębiu-Zdroju.

Faza grupowa: 5-7 / 04
Półfinały:           9 / 04
Finały:              10 /04

Tabela, terminarz oraz wyniki będzie można śledzić w zakładce Kalendarz pod linkiem: rozgrywki MP Młodzików 2016

Młodzik awansował do Mistrzostw Polski !!!

Po pierwszym barażowym meczu rozegranym z MOSM Tychy 29 marca wygranym przez Cracovię/KTH 7:2 drugi mecze okazał się tylko formalnością.
W drugim barażowym meczu Cracovia/KTH rozgromiła TMH Polonia Bytom 13:4

29.03 MOSM Tychy - Cracovia/KTH 2:7
Skład: Szczepanik (Brożek) - Kozendra, Sochacki, Ścigalski, Krztoń, Dziurdzia - Gosztyła, Porosło, Krynicki, Tyczyński, Petryla - Migacz, Kozaczkiewicz, Kowalski, Ślęczka, Zachradnik - Holender, Kozłowski, Gawęda
Bramki: Tyczyński 3, Krynicki, Gosztyła, Dziurdzia, Zachradnik

30.03 Cracovia/KTH - TMH Polonia Bytom 13:4
Skład
: Brożek (Szczepanik) - Kozendra, Sochacki, Ścigalski, Krztoń, Dziurdzia - Gosztyła, Porosło, Krynicki, Tyczyński, Petryla - Migacz, Kozaczkiewicz, Kowalski, Ślęczka, Zachradnik - Holender, Kozłowski, Gawęda
Bramki: Tyczyński 4, Zachradnik 2, Krztoń 2, Dziurdzia 2, Krynicki 2, Petryla

Mistrzostwa Polski odbędą się w Jastrzębiu-Zdroju:
Faza Grupowa: 5-7 kwietnia
Walka o medale: 9-10 kwietnia

Młodzik zagra w barażach o awans do Mistrzostw Polski

W dniach 29 - 31 marca odbędą się mecze barażowe o awans do Mistrzostw Polski na lodowisku w Tychach
Drużyna Cracovii rozegra 2 mecze

29.03 17:00 MOSM Tychy - Cracovia/KTH Krynica
30.03 15:00 THM Polonia Bytom - Cracovia/KTH Krynica

zapraszamy wszystkich kibiców do gorącego dopingu

Zwycięstwo Młodzika na wyjeździe

W pięknym stylu nasi Młodzicy pokonali Unię Oświęcim na wyjeździe.
Nasza młodzież od samego początku narzuciła tempo gry i po pierwszej tercji schodziła do szatni prowadząc jedną bramką.
Druga tercja była wyrównana, ale Unia zdobyła w niej 2 bramki przy naszej 1, co doprowadziło do stanu 2:2 na koniec tercji.
Trzecia tercja była "nasza". Wygraliśmy ją 2:3 pokonująć ostatecznie Unię na jej lodowisku 4:5.
Końcówka meczu była nerwowa, Unia grała bez bramkarza, ale nawet dodatkowy zawodnik w polu nie pozwolił im zdobyć wystarczającej przewagi aby doprowadzić do wyrównania.
Na sześć sekund przed końcem rozgrywane było uwolnienie w tercji Cracovii.

Skład:
Adrian Brożek, Jacek Szczepanik - Radek Krztoń, Mateusz Bezwiński, Antek Dziurdzia, Wojtek Sochacki, Patryk Kozendra, Małgorzata Synowiec, Eryk Kozłowski, Kamil Najder, Dawid Gawęda, Dawid Krynicki, Rafał Porosło, Krzysztof Petryla, Kuba Cholender

Bramki:
Krzton 2, Krynicki 2, Bezwiński

Wygrana Młodzików w Nowym Targu !

Drużyna młodzików Cracovii, pokonała w Nowym Targu miejscowe Podhale 7:0

MMKS Podhale Nowy Targ - CRACOVIA 0-7 (0:3, 0:1, 0:3)

Bramki: Krztoń x2, Dziurdzia, Ślęczka, Holender, Porosło, Krynicki.

Pierwsza porażka Młodzika

Drużyna Cracovii uległa KH Sanok 5:12 (1:2,1:2,3:8) na otwarcie sezonu.

Porażki żaków i młodzików.

Porażkami z Unia Oświęcim, zakończyli rozgrywki przy Siedleckiego żacy starsi oraz młodzicy Cracovii.

Żacy: CRACOVIA - UKH Unia Oświęcim 3:4 (1-1, 0-1, 2-2)
Bramki: Ruśnica, Sobolewski, Kozioł

FOTOGALERIA (P. Synowiec)

Młodzik: CRACOVIA - UKH Unia Oświęcim 0-12 (0-4, 0-2, 0-6)

Porażka młodzików w Oświęcimiu.

W zaległym spotkaniu, drużyna młodzików przegrała wyjazdowe spotkanie w Oświęcimiu.

UKH Unia Oświęcim - 11-3 (4-1, 3-1, 4-1)
Bramki: Żarnowski 2, Dziurdzia

Ciężkie lanie w Nowym Targu.

W zaległym spotkaniu, zdziesiątkowani młodzicy Cracovii ulegli wysoko MMKS Podhale Nowy Targ.

MMKS Podhale Nowy Targ - CRACOVIA 24-0 (9-0, 5-0, 10-0)

CRACOVIA: Arendarczyk (Brożek) - Kowalewski, Sochacki, Żarnowski, Dziurdzia, Ślęczka - Kozendra, Parzygnat, Mrugacz, Bielecki, Bezwiński.

Zwycięstwo młodzików.

W meczu rozegranym awansem, drużyna młodzików Cracovii pokonała zespół KTH KM Krynica 6-4.

CRACOVIA - KTH KM Krynica 6-4 (3:2, 1:1, 2:1)

Bramki dla Cracovii: Sobolewski 2, Żarnowski, Sochacki, Całek, Ruśnica.