KS Cracovia 1906 - UKHK Unia Oświęcim 2:4
KS Cracovia 1906 - Bukała, Radwańska - Gogoc, Niechwiej, Sopata, Baran, Wrona - Synowiec, Kapanowska, Szeląg, Mróz, Ziółkowska - Habel, Burzydło, Łabędź, Kobylańska, Pasiut - Stolarz, Hajduk
UKHK Unia Oświęcim - Chodak, Pieczyk - Kozłowska, Ferszt, Klatka, Strzelecka, Michałek - Metyk, Kot, Gałuszka, Szpyt, Wawrzyk - Churas, Trethan

KS Cracovia 1906 - UKHK Unia Oświęcim 0:10
KS Cracovia 1906 - Radwańska, Bukała - Niechwiej, Synowiec, Kobylańska, Mróz, Ziółkowska - Kapanowska, Stolarz, Łabędź, Burzydło, Habel
UKHK Unia Oświęcim - Chodak, Pieczyk - Kozłowska, Ferszt, Klatka, Strzelecka, Michałek - Metyk, Kot, Gałuszka, Szpyt, Wawrzyk - Churas, Trethan

Stoczniowiec Gdańsk - Naprzód Janów 5:2

Pierwszy mecz TMH Polonia Bytom - Atomówki Tychy został przerwany po pierwszej tercji przy wyniku 1:1 z powodu dużej mgły na lodowisku. Niedzielne spotkanie nie odbyło się z takiego samego powodu.
PTH Kozice Poznań - pauza

PLHK - 3 i 4 kolejka

2016 09 10 plhk Krakow

W miniony weekend rozegrane zostały 2 kolejki PLHK - pauzowała Unia Oświęcim

KS Cracovia 1906 uległa dwukrotnie Naprzodowi Janów - 1 : 6, 0 : 10
Wynik pierwszego spotkania nie odzwierciedla spotkania, które było bardzo wyrównane, a kilka bramek wpadło w kuriozlanych okolicznościach

Kozice Poznań również uległy Atomówkom Tychy - 2 : 12 i 1 : 10

Ostatni gospodzarze Polonia Bytom pokonały po wyrównanych spotkaniach dość wysoko Stoczniowca Gdańsk 6 : 1 i 5 : 3.
W drugim spotkaniu Stoczniowiec prowadził po 2 tercjach 1 : 2, ale przestawienie formacji przez trenera Secemskiego bardzo szybko w 3 tercji doprowadziło do wyniku 4:2 kończąc całe spotkanie wynikiem 5 : 3

Inauguracja sezonu 2016/17 Polskiej Ligi Hokeja Kobiet.

W inaugruacyjny weekend PLHK dziewczyny z KS Cracovia 1906 poniosły dwie srogie porażki na wyjeżdzie w Gdańsku przegrywając ze Stoczniowcem 14:1 w sobotę oraz 11:1 w niedzielę.

W pozostałych spotkaniach Kojotki Naprzód Janów pokonały PTH Kozice Poznań dwukrotnie  7:0 oraz 11:0.

W bardziej wyrównanych spotkaniach Atomówki wygrały z Unią Oświęcim 3:2 oraz 4:2

W krótkim podsumowaniu beniaminki w połączonej z dwóch grup poprzedniego sezoni nowej lidze PLHK uległy wysoko bardziej doświadczonym drużynom.

Terminarz oraz wyniki ---- Tabela

Terminarz Polskiej Ligi Hokeja Kobiet 2016/17

Znany jest już pełny terminarz ligi hokeja kobiet w nadchodzącym sezonie 2016/17.
Podział na grupy został zlikwidowany i do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn (tabela).
W związku z nieparzystą liczbą drużyn co kolejka jedna drużyna pauzuje.
Rozgrywki w tym sezonie będą miały format dwumeczu rozgrywanego w soboty i niedziele.
Sezon zasadniczy rozpoczyna się 3 września, drużyna KS Cracovia 1906 rozpoczyna rozgrywki na wyjeździe grając ze Stoczniowcem Gdańsk.
Pierwszy mecz u siebie dziewczyny rozegrają 10 września z Naprzodem Janów.

Runda Play-off rozegrana zostanie:
  • 18.02 - 19.02.2017 - Runda 1
    Zespół, który zajmie 1 miejsce po rundzie zasadniczej pauzuje.
    Grają 2-7, 3-6, 4-5
    Gospodarzem pierwszego meczu drużyna niżej sklasyfikowana po rundzie zasadniczej
  • 25.02,  4.03 - 5.03.2017 - Półfinały
  • 11.03, 18.03 - 19.03 - Finał oraz mecz o 3 miejsce

Przerwy w sezonie:
  1. 21.10 - 07.11.2016 - zgrupowanie kadry seniorek oraz Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich
  2. 28.11 - 04.12.2016 - zgrupowanie kadry U18 oraz Turniej Nadziei Olimpijskich
  3. 27.12 - 14.01.2017 - zgrupowanie kadry U18 oraz Mistrzostwa Świata dywizji 1B

Terminarz Rundy Zasadniczej

Dziewczyny zdobywają 2 miejsce na turnieju z okazji 110 lecia Cracovii

30 kwietnia 2016 roku na lodowisku Cracovia odbył się jubileuszowy turniej z okazji 110 lecia powstania klubu KS Cracovia.
W turnieju wzięły udział 4 drużyny: KS Cracovia 1906, MKHL KTH Krynica, MMKS Podhale Nowy Targ oraz słowacka drużyna HC Kosice.

Sponsorami turnieju byli: ATTIC PSB Profi, Kabanosik, Sportrebel, Abra

Międzynarodowy Turniej Hokeja Kobiet na 110 lecie KS Cracovia

Z okazji 110 lecia klubu Cracovia - KS Cracovia 1906 organizuje jubileuszowe wydarzenie:

Międzynarodowy Turniej Hokeja Kobiet

Turniej odbędzie się 30 kwietnia na lodowisku Cracovia przy ulicy Siedleckiego 7 w Krakowie.
Rozpoczęcie turnieju planowane jest na godzinę 11:00